OSOONTÖÖTLUS – O3 – HÄVITAB KOROONAVIIRUSE BAKTERID

 Osoontöötlus on sõiduki  salongi ja AC-, kliimasüsteemi töötlemine kontsentreeritud osoongaasiga, mille tulemusena hävinevad bakterid ja ebameeldivad lõhnad. Osoontöötlust teostatakse sõidukites peamiselt kahel põhjusel.

Kontsentreeritud osoongaas jõuab tänu oma gaasilisele olekule maksimaalselt kõikjale sõidukis ning on koroonabakterite hävitamisel eriti põhjalik. Kui sõiduki desifintseerimisel vedelikega võivad jääda mõningad kohad töötlemata, siis osonaatori puhul mis toodab osoongaasi, on selline asi välistatud.

 

  1. autosalongi komplekteerimisel on kasutatud mitmeid erinevaid materjale, mis imavad kergelt endasse erinevaid lõhnu. Kuid ebameeldivate lõhnade probleem autos polegi nii süütu, kui see algul tundub. Niiskus tekitab salongi hallitusseeni, baktereid, paljusid patogeene ja teisi ebameeldivaid aroome levitavaid elusorganisme. Paljud neist on ohtlikud inimese tervisele – eriti allergikutele. Samuti on ebameeldivate lõhnade allikateks suitsetamine, E-sigarett,  lemmikloomad, salongi sattunud erinevad vedelikud (õlu, piim, jne.), ehitusmaterjalid,  jpm. Me võime küll teostada salongis keemilise pesu, kuid ainult sellest ei piisa. Kahjulikud organismid elavad edasi salongi vaibas, istmetes ning sobiva keskonna tekkimisel, nt. soojus ja niiskus, hakkavad taas vohama. Selleks, et seda kõike vältida on olemas mõned abinõud ja effektiivseimaks on salongi osoontöötlus. Töötluse järgselt peab tuulutama salongi, et eemaldada sealt kontsentreerunud osoon. Osooni kõrge kontsentratsioon on vajalik selleks, et gaas saaks tungida igale poole ja efektiivselt võidelda mikroorganismidega, hallitusega ja ebameeldivate lõhnaallikatega kogu salongis.  Protseduur on kasulik ka siis kui lõhnad salongis puuduvad, kuid on tunda sumbunud õhu lõhna. Osoontöötlus on puhastusteenuse turul uus teenus, kuid küllalt efektiivne meetod, et kõrvaldada ebameeldivaid lõhnu Teie autos. Täiusliku tulemuse saavutamiseks soovitame teostada osoontöötlust koos salongi sisemise keemilise pesuga.
  2. sõiduki ventilatsiooni-, soojendus-, kliimaautomaatiku- ja konditsioneerisüsteemist bakterite hävitamiseks ja ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks. Paljudel autoomanikel tekivad varasuvisel jahutussüsteemi sisselülitamisel nohu, kõri valulikkus, jm. haigusnähud. Ekslikult arvatakse, et need on tingitud ainult sise- ja välistemperatuuride erinevusest. Tegelikult on sõiduki eelmainitud süsteemid ja kanalid heaks kasvulavaks erinevatele bakteritele, mis seadmete sisselülitamisel ründavad inimese tervist. Meie teenust kasutades saate bakterivabaks vent.süsteemid ja kanalid ning kaob ka ebameeldiv lõhn kondtsioneeri – kliimaautomaatiku sisselülitamisel.

OLEME AVATUD

E – L – Kokkuleppel
P – Suletud
NB! Kohapeal pangakaardiga tasumise võimalus puudub

BRONEERIMINE

TEENUSED EELREGISTREERIMISEGA
Tööde broneerimine
Mob:+372 5669 5689
email: info@fineauto.eu