AUTO VIIRUSE-, BAKTERITE- JA EBAMEELDIVATE LÕHNADE VABAKS OSOONGAASIGA!

OSOONGAAS O₃ HÄVITAB KOROONAVIIRUSE – kontsentreeritud osoongaas jõuab tänu oma gaasilisele olekule sõidukis kõikjale ning on COVID-19 viiruse hävitamisel 100 % tõhus. Seevastu sõiduki vedelikega käsitsi desinfitseerimisel jäävad raskesti ligipääsetavad kohad töötlemata.

Talvel tekkiv niiskus võib ilmade soojenedes tekitada autodesse hallitust, baktereid, patogeene ja palju muid ebameeldivaid lõhnasid tekitavaid elusorganisme. Mitmed neist on inimese tervisele ohtlikud, seda eriti allergikutele ja astmaatikutele. Seega on väga oluline need organismid hävitada. Seetõttu on väga oluline autosalongi regulaarne osoongaasiga töötlemine eriti kevadel ja sügisel allergia, astma ja muude hingamisteede krooniliste haiguste puhul.

Õhu osoongeneraator on seade, mis eemaldab auto salongist ja AC-kliimasüsteemist viirused, bakterid ning ebameeldiva lõhna. Seade on väga efektiivne ka suitsuhaisu ja lemmikloomadest tekkiva lõhna eemaldamiseks. Osoon on oma antibakteriaalsetelt omadustelt maailmas teisel kohal pärast floori. Isegi tarbekeemias kasutatavast kloorist on osoon 3000 korda efektiivsem viiruste, bakterite ja mikroobide hävitamisel. Samas ei jäta osoon ebameeldivat lõhna nagu kloori- ja flooripõhised kemikaalid. Osoon oksüdeerib mikroelusorganisme aatomite tasemel, muutes need kahjutuks ja välistades nende paljunemise. Teisisõnu osooni molekul tapab inimesele kahjulikud viirused, bakterid, hallitusseened, jms.

Õhupuhastaja töö põhimõtteks on vabastada osooni ülejääk õhus. Kui aparaat töötab, tõmmatakse õhk ruumist õhupuhastajasse, kus see desinfitseerub. Puhas, osooniga rikastatud õhk juhitakse tagasi ruumi. Seal hävitab see omakorda kõiki negatiivsed orgaanilised osakesed – viirused, bakterid, mikroobid, hallituse, tolmulestad jne, mis levivad õhus või on kinnitunud näiteks istmetele, vaipkattele, lakke, ventilatsiooniavadesse ja mujale. Erinevalt vedeliku kujul desinfitseerijatest, suudab osoon tungida kõikjale, ka erinevatesse õõnsustesse ja pindade sisemusse.

Osonaator eemaldab sõidukist E-sigareti, suitsu-, kopitus- ja hallituslõhna, lemmikloomade lõhna ning muud ebameeldivad lõhnad (salongi sattunud erinevad vedelikud – õlu, piim, jne või ehitusmaterjalid, jpm). Kliima- ja ventilatsiooniavades hävitab osoongaas viirused, bakterid, patogeenid, tolmulestad jms.

  1. Autosalongis on kasutatud mitmeid erinevaid materjale, mis imavad kergelt endasse erinevaid lõhnu. Ebameeldivate lõhnade probleem autos polegi nii süütu, kui see algul tundub. Me võime küll teostada salongis keemilise pesu, kuid ainult sellest ei piisa. Kahjulikud organismid elavad edasi salongi vaibas, istmetes ning sobiva keskkonna tekkimisel, näiteks soojus ja niiskus, hakkavad taas vohama. Selleks, et seda vältida, on kõige efektiivsemaks abinõuks salongi osoontöötlus. Protseduur on kasulik ka siis, kui spetsiifilised lõhnad salongis puuduvad, kuid on tunda sumbunud õhu lõhna. Eriti määrdunud salongi puhul soovitame teostada osoontöötlust koos salongi sisemise keemilise pesuga.
  2. Sõiduki ventilatsiooni-, soojendus- ja konditsioneerisüsteemist ning kliimaautomaatikust bakterite hävitamine ja ebameeldivate lõhnade eemaldamine on oluline. Paljudel autoomanikel tekivad varasuvisel jahutussüsteemi sisselülitamisel nohu, kurgu valulikkus või muud haigusnähud. Ekslikult arvatakse, et need on tingitud ainult sise- ja välistemperatuuride erinevusest. Tegelikult on sõiduki eelmainitud süsteemid ja kanalid heaks kasvulavaks erinevatele bakteritele, mis seadmete sisselülitamisel ründavad meie organismi. Meie teenust kasutades saate viiruse- ja bakterivabaks kütte-, jahutus-, ventilatsioonisüsteemid ja kanalid ning kaovad ebameeldiv lõhn ning võimalikud haigusnähud konditsioneeri – kliimaautomaatiku sisselülitamisel.

OLEME AVATUD

E – L – Kokkuleppel
P – Suletud
NB! Kohapeal pangakaardiga tasumise võimalus puudub

BRONEERIMINE

TEENUSED EELREGISTREERIMISEGA
Tööde broneerimine
Mob:+372 5669 5689
email: info@fineauto.eu