SÕIDUKI VAHATAMINE

Vahatamine annab auto värvkattele kauni läike ja moodustab lakipinnal kaitsekihi selleks, et “pigi”, sool, bituumen, putukad, lindude väljaheited, happevihmad, päikesekiirgus, jne.  ei kahjustaks värvkatet. Vahatatud autole hakkab vähem külge mustus. Auto esiosale, peeglitele jäänud putukate laibad aga ka lindude väljaheited sööbivad, tänu oma happelisele koostisele sõiduki lakikihi sisse ja jätavad sinna oma jälje. Neid jälgi ei ole muidu võimalik hiljem eemaldada, kui vaid välja poleerides. Kõige rohkem kahjustavad auto värvkatet “pigitäpid ja pigitolm”.  Nii kutsutakse neid rahvakeeles, kuid tegelikult on tegemist teede ehitusmaterjaliga. Tänu oma koostisele sööbib pigi läbi laki/ värvipinna ja lõppkokkuvõttes tekib pigitäpi asemele roostetäpp. Eriti katastroofiline on lugu talvel, kui pigitäpid sisaldavad ka naastrehvi osakesi, mis omakorda kiirendavad kahjustavat reaktsiooni. Lõpptulemusena tekivad auto välispinnale ja ka ukse-, pagasiavadesse roostekahjustused. Vahatatud sõiduk ei määrdu nii kiiresti ja seda on ka märgatavalt lihtsam pesta.  Vahatamise võib tinglikult jagada nelja alaliiki –

  1. Vedel superior polümeervaha,  – on uusimate klaaskiu nanotehnoloogia-, silikoonpolümeeride- ja fluoropolümeeride põhjal valmistatud toode, mis tagab tootele äärmiselt kõrge hüdrofoobse toime,  läike, kemikaali- ja UV-kindluse. Ca 2-kuuline kaitse kõikidele sõiduki pindadele, k.a. klaasid, veljed, jne. Vastupidav peaaegu kõigile leelistele, lahustitele, hapetele. Suurendab värvi läiget, sära ja pinna siledust.

  2. Nano püsivaha, kestvus hooldusel Fineautos 12 kuud – vahaga kaetakse kõik välisdetailid (k.a. tuled, reg.nr-d, peeglid, liistud, jne).  Vaha annab sügava läike ning kaitse UV kiirte-, ilmastiku mõjude-, mustuse-,  pigi-, jne eest. Eeltöötlus – pigi-, metalli-, katlakivi- ja vee mineraalsete jääkide-, väli- ning veljepesu. Vajadusel silikooni eemalduspesu. Veljed kaetakse vedela polüm.vahaga.   

  3. Keraamiline vaha, kestvus 24 kuud – nanotehnoloogiline keraamiline vaha annab autole maksimaalselt kauakestva ja eriti tugeva kaitse ning erilise läike. Kaetakse sõiduki väliskere kõiki detailid, veljed, ukse- ja pagasiavad, servad, jne. Auto on kaitstud pigi, ilmastiku, UV kiirte, putukalaipade, lindude väljaheite, mustuse, jpm. eest.  Kuna vahatamise protsessis on ette nähtud ka värvipinna töötlus- poleerimine, kaotame auto värvkattelt enamuse kriimustusi, defekte ja ka hologrammid. Eeltöötlus sisaldab pigi-, metalli, välipesu, poleerimist, silikooni eripesu, kerepinna töötlust.  Peale vahatamist keraamilise vahaga peab auto seisma kinnises ruumis vähemalt 8 tundi ja järgneva 10-ne päeva jooksul ei tohi auto pesul kasutada kemikaale.

Tänu muudes autopesulates kasutuses olevatele erinevatele kemikaalidele-/ puhastusainetele garanteerib Fineauto OÜ vaha püsivusaja ainult juhul, kui sõidukeid pestakse-/ hooldatakse Fineauto OÜ käsipesulas.

OLEME AVATUD

E – L – Kokkuleppel
P – Suletud
NB! Kohapeal pangakaardiga tasumise võimalus puudub

BRONEERIMINE

TEENUSED EELREGISTREERIMISEGA
Tööde broneerimine
Mob:+372 5669 5689
email: info@fineauto.eu