Nahksalongi keemiline pesu – puhastus – hooldus. Nahksalongi taastamine

Nahksalongiga sõiduk  – see on mugav ja soliidne.  Kuid selleks, et nahk näeks välja ilus ja oleks pehme ning elastne, vajab see hooldust.  Pideva kasutamise tulemusena kaotab nahk oma elastsuse, muutub kuivaks ja naha pealispind hakkab pragunema. Palju mõjutab nahka ilmastik – suvel päike ja kuumus, talvel – miinuskraadid. Keskmise kasutustiheduse puhul on soovitav nahksalongi detaile puhastada ja hooldada iga 2-3 kuu tagant. Kui sõidate oma autoga põhiliselt üksi, pakume ka ainult juhikoha  keemilist pesu ja hooldust. Naha keemilise pesu ja hooldusega väldime järgnevaid probleeme – naha parkumist ja värvi kulumist; mustuse sööbimist katetesse; teksapükstelt – riietelt värvi kandumist istmesse ning pisemate kriimustuste ja hõõrumiste vältimist autosse istumisel või sealt väljumisel – nahk püsib pehme, elastsena ja hülgab paremini mustust .Teksade määrimise vastu aitab tihedam istmete hooldamine, vastasel juhul tungib värv liialt sügavale naha pooridesse ja seda on pea võimatu eemaldada, ilma nahavärvi kahjustamata.  Eriti kehtib see valge ja heledat tooni salongi detailide kohta. Nahkistmete hooldusel soovitame,  eriti uuemate tuulutusaukude- ja ventilaatoritega  istmetega varustatud sõiduki omanikel (aukudega nahk ) jälgida, et Teie auto istmeid hooldataks sobiva nahakreemi või piimaga. Vastasel juhul võivad olla tulemuseks ummistunud ventilatsiooniavad ja sissekõrbenud ventilaatorid. Kaasaegsetes sõidukites  kasutatakse salongides väga erinevaid nahatüüpe – naturaalne- ja kunstnahk, nappa-, aniliin-, seemis-, veluur- jne., pindvärvitud nahk, alcantara. Fineauto OÜ-s leiame lahenduse kõikide erinevate materjalide puhul ja võite kindel olla, et Teie auto on korralikult hooldatud.                                                                                         

Kes aga on huvitatud nahksalongi jaoks eriti kvaliteetsest teenusest, neile soovitame naha kaitseks Ceramic Pro Leather´it. Ceramic Pro Leather  on ainulaadne maailmas. Peale pealekandmist  jätab toode nähtamatu ja läbipaistva, õhukese hüdrofoobse kihi, mis kaitseb nahka ca 6 kuud. Naha värv muutub säravamaks, nahk ise elastsemaks.  Sõidukiomanikele, kes sõidavad peamiselt üksi, soovitame töödelda kasvõi juhikohta.                                                            

Kui Teie auto salongi nahkistmed või muud nahaga kaetud detailid on pragunenud, kriimustatud, värv kulunud, jne. ja ainult keemilise pesu ning hooldusega ei ole võimalik algset välimust  taastada, teostame nahkkatte kas osalist või täielikku värvimist. Tulge oma autoga meie salongi ja leiame lahenduse ning Teie auto näeb jälle välja nagu uus.