Klaasivaha Ceramic Pro Rain

Ceramic Pro Rain moodustab klaaspindadele vett hülgava ülilibeda, läbipaistva kihi, mis parandab oluliselt nähtavust silmipimestavas päikeses, vihmas ja pimedas sõites. Klaasivahaga töödeldud esiklaasi pühivad kojamehed täiesti puhtaks, jätmata sinna veekilet nagu juhtub töötlemata esiklaasiga.  
Mida suurem on sõidukiirus ja mida rohkem vihma sajab, seda vähem on vajadust klaasipühkijaid tööle panna, kuna vesi koguneb tuuleklaasil suurtesse tilkadesse ning lendab vastutuule mõjul ära.
Pimestavas päikeses, vihmas ja pimedas sõites, eriti vanema esiklaasiga autol (kulunud, kivitäketega, kojameeste pühkimisjäljed, jne) halveneb esiklaasi läbipaistvus tunduvalt. Klaasivahaga töötlemine vähendab seda probleemi, kuna aine täidab osaliselt klaasil olevad mikropraod ja täkked – pind muutub siledaks, valgus murdub ühtlaselt ja klaas paistab paremini läbi.
Klaasivahaga töödeldud klaasile ei jää külge auto rataste alt tulev  mustus, rasv, õli, jne.  Klaas püsib läbipaistev ning nähtavus paraneb märgatavalt.
Talvel, kui hommikuti on esiklaasil õhuke jääkiht ei pea Ceramic Pro Rainiga töödeldud klaasi kaabitsaga jääst puhastama. Piisab aknapesuvedelikust  ja kojameestest, et klaas jälle puhas oleks. Kasutatav ka panoraamkatusel ja küljeklaasidel.
Kestvus vastavalt teeoludele ca 15 000 km või  ca üks aasta.